Elismerések a győri sváb bálon

2017. április 22-én ünnepélyes keretek között adták át a jó hangulatú győri sváb bálon, a Győr Megyei Jogú Város Német Önkormányzat által alapított „Német Nemzetiségi Oktatásért” kitüntetést Domanyik Szilárdné, a Kovács Margit német nemzetiségi iskola intézményegység-vezetője, és Takácsné Kiss Katalin, a Brunszvik Teréz Német Nemzetiségi Óvoda óvodapedagógusa részére, valamint a „Német Nemzetiségi Kultúráért” kitüntetést Scheibelhoffer Ottóné, a német önkormányzat elnökhelyettese és Ruisz Oszkár, a német önkormányzat képviselője, és kulturális bizottságának elnöke részére.

Az elismeréseket Ferenczi Tamás, a német önkormányzat elnöke és Röck Samu Győr Város Díszpolgára adták át.

A képen  (balról):  Ferenczi Tamás, Ruisz Oszkár, Takácsné Kiss Katalin, Domanyik Szilárdné, Scheibelhoffer Ottóné és Röck Samu

Melléklet: